Sopa Lodge @Lake Naivasha – Kenia
Gelegen op honderdvijftig hectare grasland begroeid met Acacia struiken en bomen, is het resort niet alleen de thuisbasis van onze resident giraffe, waterbok Vervet en Colobus apen, maar is het ook elke nacht een nacht stop voor de nijlpaarden bij het verlaten van het meer om te komen grazen op de uitgestrekte gazons.
Met de traditionele en consciëntieuze zorg van Sopa voor het milieu plaatsten we zorgvuldig alle gebouwen op ons terrein zodat we geen van de vele bomen daar hoefden te vellen. Als gevolg hiervan moesten we een radicaal innovatief en artistiek ontwerp bedenken voor het hoofdgebouw van de openbare ruimte dat nu slingert tussen de bomen met lange en sierlijke bochten.
Het is ook de reden waarom je je misschien afvraagt waarom onze twee zwembaden met een kindergedeelte en een zwembadcomplex met bar, snackkeuken, pizzeria en kuuroord; onze tennisbaan; onze twee conferentiezalen met hun vier vergaderruimten van verschillende grootte, en onze stallen zo wijd uiteengezet zijn.
Voor meer info over deze Lodge klik hier